• an

  - Różaniec przytulaniec

  "Różaniec jest bronią w dzisiejszych czasach" - święty Ojciec Pio

  Zobacz

 • an

  Szkaplerz

  Szkaplerz świętego Józefa

  Zobacz

 • an

  Figura św. Józefa

  Patron i Opiekun Kościoła Świętego

  Zobacz

Szkaplerz św. Charbela

Haftowany Szkaplerz św. Charbela

Z radością polecamy szkaplerz św. Charbela, który jest widzialnym zewnętrznym znakiem oddania się Temu wielkiemu cudotwórcy w opiekę i orędownictwo.

Szkaplerz św. Charbela jest wyhaftowany na białym materiale z czarnym z czarnym filcem, co nawiązuje do koloru habitu Zakonu Libańskich Maronitów. Na awersie jest napis po łacinie: S. SARBELI – ORA PRO NOBIS to znaczy Św. Charbelu módl się za nami. Na rewersie szkaplerza znajduje się patrialchalny krzyż maronicki, litera M oraz lampa oliwna.

Szkaplerz św. Charbela zatwierdził superior Klasztoru św. Marona w Libanie. Annaya, 22 października 2016r.

Święty Charbel był pustelnikiem żyjącym w klasztorze św. Marona w Libanie. Po jego śmierci przy za jego wstawiennictwem doszło do wielu cudownych uzdrowień. W chorobie i cierpieniu poproś go o wsparcie!

Święty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego.

Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności. Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych.
Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

https://sklep.spichlerz-jozefa.pl/pl/szkaplerze/9-haftowany-szkaplerz-swietego-charbela.html